ROL MODELLERİMİZ

Hakan Gülşen

Hakan Gülşen

Hakan Gülşen

1998 yılında İstanbul’da doğdu. 2005-2006 senesinde görme engelliler okulunda okudu. 2006-2013 tarihleri arasında İstiklal İlköğretim Okulu’nu bitirdikten sonra Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi müzik bölümünü birincilikle bitirdi. Kendini geliştirmek adına TRT sanatçısı Ahmet Turan Şan’dan bağlama dersleri aldı. Müziği meslek olarak yapmak istediğini ve bu alanda akademisyen olma hayalinin olduğunu belirten Hakan Gülşen, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği, Altınokta Körler Derneği ve Türkiye Görme Özürlüler Derneği’ne üyedir.

Müzikten sonra hayatının en önemli parçalarından biri olan tiyatro ile ilgili eleştiri türünde yazılar yazmayı seven Gülşen, hayalinin Türk müziğini dünyaya tanıtmak olduğunu belirtti. 


Parıltı Kabartma Düşler’in sağladığı katkılar;

Annem, derneğin kurucu üyesi. Bundan dolayı, çocukluğumdan bu yana birçok faydasını gördüm. Güzel Sanatlar Lisesi’ne girme fikri de dernekte katıldığım tiyatro sayesinde ortaya çıktı. Çok güzel arkadaşlıklar edindim, çok güzel anılarım oldu. Bana hem maddi hem de manevi destek sağladılar. Ayrıca üniversite sınavına da bu dernekte hazırlandım. Emekleri çok üzerimde.


Hakan Gülşen’in yer aldığı  haberler;

http://www.hurriyet.com.tr/iste-bu-40506700 

http://t24.com.tr/haber/kaynastirmali-egitimle-birinci-oldular,412067